Tavsiye Ettiklerim

HOLDING ZEDELERE MUJDE

Arslan wiekeraad & Ter  Wee HUKUK burosu ve AKCA – ARIKAN  hukuk burosu birlikte  Hollanda;da Holding madurlari icin hukuk mucadelesini verecekler .

Almanyada AKCA – ARIKAN  HUKUK burosu olarak, 5 yila asindir Avrupada yuzbinlerce insanimizi magdur eden, holdinglere karsi hukuk mucadelesi veriyoruz .

Yimpas Kombassan JETPA, Endustri, Kamer, Kaldera, BAH, Aksaray, Silm, Birkim, Ihlas, Tetik, Katra, Keten, Islem, Kimpas, Tugra, Avantaj,

Selcuklu, Kubra, Demo, Noya, Basri, Rehber, Umpas, Ittifak,

Termal, Aksaray, Alpek, Birlik Holding,in de icinde bulundugu

onlarca yesil sermaye holdingine karsi actigimiz davalarda imkansizi basardik yuzlece vatandasimizin davalarini kazanmakla kalmadik ,gerek yazili gerekse gorsel basinda takip ettiginiz gibi paralarini geri aldik .

!!!!!ARTIK HESAP SORMA ZAMANI GELDI !!!!!!!

Sonuc olarak ,Arslan Wiekeraad & Ter Wee  HUKUK BUROSU

ve AKCA -ARIKAN HUKUK  BUROSU olarak, magdur vatandaslarimizin magduriyeti giderilene kadar uluslar arasi zeminde calismalrimizi surdurecegiz.

Gerektigi takdirde olayi AVRUPA INSAN HAKLARI MAHKEMESI ,ne tasiyacagimizdan emin olabilirsiniz .

JETPA MAGDURLARINA MUJDE  .heberindevami yazili

Noya holding ededi

SILM MAHKUM OLDU .devami var

AlMAN MAHKEMELERININ KARARLARINI TURKIYE,DE TANITTIK .devami var

KOMBASSAN,DAN 100 YAKIN magdurun parasini geri aldik

YIMPAS ZAMAN ASIMAN OYNUYOR . heberin devami var

ENDUSTRI HOLDING, MOBELLA HOLDING OLDU. haberin devami var.

Ittifak ve KAMER HOLDING PARA ODEMEYE BASLADI

ARSLAN HUKUK BUROSU  AKCA ARIKAN HUKUK BUROSU

NL.TEL;0031 38 4600 220      D.TEL.0049 2302 70 77 50     ISTEYEN ARKADALAR bu telefpn numaralarina bas vurarak detayli bilgi lalabilir

33 Yorumlar
 1. Reply
  demir Aralık 6, 2008 at 9:19 pm

  sayin Ziyaettin.holdingler hakkinda cikan kararlari nasl okuyabilirim.Saygilarimla

 2. Reply
  admin Aralık 14, 2008 at 10:11 pm

  Demir bey bir ay once holdinglerle ilgi yeni bir gewlisme vardi bulabilirsem sitede yayinlayayim veya size gondereyim

  mutlu gunler dilegiyle

  Ziyaettin Tokyay

 3. Reply
  selim Haziran 2, 2009 at 6:50 pm

  türkiyede izmir veya uşakta hangi avukat ile temas kuracağız adres ve telefonlarını verirmisiniz umpaş holding ile ilgili emsal karar varmı

 4. Reply
  ergul yildiz Eylül 12, 2009 at 1:19 am

  sayin ziyaettin bey benim noya holdinge hollandadan 2000 yilinda 17 adet hissem vardi yanliz buradan hic bir cevap alamiyorum acaba parami geri alabilme olasiligim varmi tarafima mail atarsaniz sevinirim ustelik sakatim calisamiyorum cok zor durumdayim saygilarimla.

 5. Reply
  S. Mermey Mart 23, 2010 at 12:19 pm

  2 KATRİLYON HANGİ HESAPLARDA VE KİMİN ÜZERİNE

  MERHABALAR
  HANİ Yimpaş Holding de 1 TL KAYITLARA GEÇMİŞTİ YA…
  HİSSE 500 DMden SATILDIĞINDAN VE 1 DM DE TAKRİBEN 1 YTL ETTİĞİNDEN, PARANIN TAKRİBEN 500 DE BİRİ KAYITLARA GEÇMİŞ OLUYOR.
  Yüzde hesap olarak bu oran % 0,2 ediyor.
  Yani paranın 99,8 %i hesaplarda yok.
  Dolayısıyla bunları güvendiği kişilerin üzerinde tutuyor olmalılar.
  Bir kısmının basında veya medyada verilen bilgiye göre ve bir mağdurun söylediğine göre İsviçre hesaplarında tutulmuş.
  BİZİM UĞRAŞMAMIZ GEREKEN DE BU % 99,8: BUNU HİÇ GÖZDEN KAÇIRMAYALIM..
  ŞİMDİYE KADAR BU NAZARIN DIŞINDA KALDI VE ONA GÖRE ÇABA SARFEDİLDİ….

 6. Reply
  S. Mermey Mart 23, 2010 at 12:21 pm

  Bizim yaptığımız hesaba göre takriben 3 Yimpaş şirketi için 2 milyar YTL çıkıyor. Madem sermaye azaltmasından söz açıldı: ben de başka bir sermaye azaltma olayından söz edeyim de, belki Başkan burada da yeni atılımlar yapar.
  YİMPAŞ olayının şimdiye kadar gündeme getirilmeyen bir boyutu da, KASITLI SERMAYE AZALTMA İŞLEMİ.
  Nasıl mı? Hisseler nominal 1 lira bedeldedir ve Yimpaş ta bu 1 lirayı şirket ticari kayıtlarına işlemektedir.
  Ancak piyasayı kendisi elinde tuttuğundan hisseleri olması gerektiği gibi TL bazında değil de DM bazında satmıştır
  1 hissenin fiyatı şimdi € ile 255 € eder bunu bugünkü kur 2,13 ile çarpınca 543 TL eder. Bunun 1 lirası kayıtlarda kalan 542 lirası kayıtlarda olmadığından SERMAYE AZALTILMIŞ oldu. Hem de mağdurlara bu para iade edilmeden.Bunu 1300.000 (1000000 çıkarılmış hisse senedi + %30 hisse benzeri kağıt vs. verilmiş) adet Yimpaş Holding hissesiyle çarpınca 704.600.000 TL (*3 = 2,1 milyar yeni TL) SERMAYE AZALTILMIŞ oldu. Eski TL ile 2,1 katrilyon

 7. Reply
  S. Mermey Mart 23, 2010 at 12:34 pm

  Yolsuzluklar…Ali Bayramoğlu Yenişafak 7.7.05

  Ülkedeki yolsuzlukların genel hali “Susurluk skandalı”nın dinamiğini andırır. Susurluk nasıl sistem içine “yuvalanmış çeteler”den çok “çeteleşmiş bir sistem”i ifade ediyorsa; yolsuzluklar da sistem içindeki münferit ve temizlenebilir eylemlere değil, yoldan çıkmış bir sisteme işaret eder.
  Türkiye’nin hangi dönemine bakarsanız bakın, neresinden bakarsanız bakın, karşınızda bir yolsuzluk sistemi bulursunuz. (…)
  Evet, bu ülkede hemen her sermaye birikimi ve sermayenin el değiştirmesi öyküsü, tayin edici kaynak transferleri bir yolsuzluk ağıyla paralel gider.
  Ama genellikle yolsuzluk adını taşımaz; çünkü merkezidir, siyasidir. (..)
  **************************
  Bu holding yolsuzluğu olayı da merkezi ve siyasidir. Basında ve medyada yansıdığı kadarıyla siyasetin finansmanıyla da alakadardır.

  Bu yüzden TBMM komisyonu çalışmalarını yapıp, bir an önce yapılması gerekenleri tesbit ettikten sonra ve aradan yaklaşık 4 yıl geçtiği halde soruna çözüm bulunmamıştır.

  Halbuki siyasi irade nasıl istediğinden “Uzan imparatorluğunu” yıktı, öyle de istenseydi bu Holding imparatorlukları da çoktan yıkılırdı.

 8. Reply
  S. Mermey Mart 30, 2010 at 3:34 pm

  Hani, belki hatırlarsanız… Yimpaş hisse alan mağdurlardan topladığı paraları ne yapıyor, bunları şirket sermayesine nasıl aktarıyor?
  Evet, geçmişte basına da yansıdığı üzere Yimpaş Holding de 1 hisse 500 DMye satıldığı halde, 1 milyon eski TL olarak KAYITLARA GEÇMİŞTİ YA…
  HİSSE 500 DMden SATILDIĞINDAN VE 1 DM DE TAKRİBEN 1 YTL ETTİĞİNDEN, PARANIN TAKRİBEN 500 DE BİRİ KAYITLARA GEÇMİŞ OLUYOR.
  Yüzde hesap olarak bu oran % 0,2 ediyor.
  Yani paranın 99,8 %i pay defterine ve dolayısıyla şirket sermayesine kaydedilmiyor. Zaten Yimpaşta çifte kayıtlar tutulduğu basına yansımıştı..
  Dolayısıyla bunları güvendiği kişilerin üzerinde tutuyor olmalılar.
  Bir kısmının basında veya medyada verilen bilgiye göre ve bir mağdurun söylediğine göre İsviçre hesaplarında tutulmuş.
  BİZİM UĞRAŞMAMIZ GEREKEN DE BU % 99,8: BUNU HİÇ GÖZDEN KAÇIRMAYALIM..
  ŞİMDİYE KADAR BU NAZARIN DIŞINDA KALDI VE ONA GÖRE ÇABA SARFEDİLDİ….

  YİMPAŞ olayının şimdiye kadar gündeme getirilmeyen bir boyutu da, KASITLI SERMAYE AZALTMA İŞLEMİ.
  Nasıl mı? Hisseler nominal 1milyon eski lira bedeldedir ve Yimpaş ta bu 1 milyon eski lirayı şirket ticari kayıtlarına işlemektedir.
  Ancak piyasayı kendisi elinde tuttuğundan hisseleri olması gerektiği gibi TL bazında değil de DM bazında satmıştır
  1 hissenin fiyatı şimdi € ile 255 € eder (yani 500 DM) bunu bugünkü kur 2,08 ile çarpınca 530,4 TL eder. Bunun 1 lirası kayıtlarda kalan 529 lirası kayıtlarda olmadığından SERMAYE AZALTILMIŞ oldu. Hem de mağdurlara bu para iade edilmeden.
  Bunu 1.300.000 adet (1000.000 çıkarılmış hisse senedi + %30 hisse benzeri kağıt vs. verilmiş toplu dava açan avukatın dediğine göre) Yimpaş Holding hissesiyle çarpınca 688.220.000 TL eder( Türkiyede 3 halka açık şirketi var: 3 x 688.220.000 TL = 2,064 milyar yeni TL eder) BU KADAR SERMAYE NEREYE GİTTİ?. Eski TL ile yaklaşık 2 katrilyon TL…. Daha Almanyada ve İsviçredeki Yimpaş şirketlerinin bu şirketler adına topladıklarını hesaba katmadım.

  Artık nerelere müracaat etmeniz gerektiğini düşününüz, veya Ziyaettin Beye sorunuz. Kendisinin de tanıdığı çok sayıda mağdur varmış.

  Ümitsizliğe kapılıp, alamayız, boş ver… gibisinden demeyiniz.

  Unutmayınız ki; zarara kendi rızasıyla girene acınmaz ve merhamete de layık değildir..

 9. Reply
  medet şefkatlı Temmuz 6, 2010 at 12:12 pm

  çok degerli mağdur arkadaşlar bir dolandırıcının arkasında başbakan olursa o mağdur hiç hak arıyamaz çünkü kanunlar onlardan taraf zaman aşımına uğratmak için elinden geleni yaparlar onuda yapamasalar tüm varlıklarını başkalarının adına yaparlar yani anlayacağın kadarıyla mağdurların parasıyla mağdurları vururlar saygılarımla

 10. Reply
  online müzik dinle Eylül 15, 2010 at 5:47 pm

  teşekkürler kardeş

 11. Reply
  Admin Ekim 12, 2010 at 2:24 pm

  Jet Pa madurlarini ilgilendiren guzel gelismeler var. Yakinda duyacaklar Allah nasip ederse. Bu sahis yine ayni yontemle para toplamaya basladi, halan akillanmayan bazi kisiler yine hisse aliyormus. Kardesim bu adam tam bir zeki tip. Gecenlerde saman yoluna ve TV 5 cikti, parayi bastirip bu kanallari izleyen muhafakezar insanlara hitap edip onlari yeni bir tuzaga cekmeye calisiyor. Yolun sonuna geldi onunda bu insanlarin alin teriyle Avrupa da tovalet temizliyerek kazandiklari paralari bir gun geri odeyecek. O zaman geldiginde herkese duyurulacak. Bu konuda bir site hazirladik ve ismini biraz yol alandan sonra size duyuracagiz Ins Allah. Bu adamin Ikide bir Osmanliyi ornek verip milleti heyacana getirmesine bir gun birileri son vericek.Kendisinin Projeden ote gecemdigini biliyor. Paran varsa is yapican kardesim. onun bunun parasina guvenipde Otel temelimi atilir. yine hayali devre mulk satiyormus, once Cabristen kazandigin paralarla taksitler halinde magdurlarin parasini onleyebilirtsin. oteller o kadar kar yapiyorsa. Son sozum artik akilli olalim paramiz varsa kendimiz yatirim yapabiliyorsak yapalim. Yoksa git bankaya koy kardeslerim.herkese selamlar

 12. Reply
  Alibekir Ocak 8, 2011 at 12:18 am

  Selamlar gurbetçi kardesler bende ne yazikki gelecigimizi şerefsizlere kaptırdık Allah yardımcımız olsun durumumuz ne olacak ne kadar daha bekletileceğiz adam çıkmış utanmadan daha milletin önüne kantirmaya çalışıyor fadil serefsisizi çıkmış tv poramlar çıkıyor milleti aldatmaya kalkıyor kim inananir o önce bizim gibi gurbetçilerin paralarını geri versin Allah’tan biraz korkusu varsa bu dunyanın üstü varsa bir de altı var geberdiginde nasıl verecek bu kadar Mahsun insanın hakkını inşallah hakkımız olan alın terimiz alırız geri Almanya’dan selamlar.

 13. Reply
  MOLLA KASIM Ocak 19, 2011 at 6:35 pm

  ben fransa dan yaziyorum burada katra holding magdurlari cok var maalesef hic kimseden dogru durust haber alamiyoruz yardimci olacak arkadaslardan yardim rica edyorum

 14. Reply
  M.Şapoğlu Şubat 13, 2011 at 8:02 pm

  İyi günler.İstanbul dan yazıyorum.TV 5 ve Kızılırmak Holding hisseleri var elimde.Bize bunları satarken herhangi bir durumda paraya çevrilebileceğini söylediler.Uzun zamandır muhatap olarak konuşacak kimseyi bulamıyoruz.Yardım etmenizi bekliyorum.Bu tip insanlardan nefret ediyorum.Allah hepsine ve ailelerine huzur vermesin.Hakkımız kadar …

 15. Reply
  mehmet Mart 22, 2011 at 7:34 pm

  DİKKATTTTT:::: konya tugra holding magdurları okusun

  parasını kaptıranlar su anda tugra holdin yönetim k.bş. olan avukat mehmet aydeniz milletten dolandırdıgı paraları geri çıkarıyor ve holding bünyesinde calısan ve iflas bayragını ceken bey bskvi fab. yeniden acıo parasını geri almak isteyenler sakın bu fırsatı kacırmayın suan da 10 larca kişi parasını geri aldı sizlerde hızlı olursanız paranısı alırsınız ……benm gibi

 16. Reply
  mehmet Mart 22, 2011 at 7:38 pm

  yazdıgım notu tanıdıklarnıza iletin lütfen herkesin alın teri ile kazandıgı parayı kimse yemesin herkesi uyarın suan paralarını geri ala bilirler tabi alma yöntemini bilen sakın
  yöntem derke kabadayılık deil ilgili kişiler suan piyasada saygın kişiler olma içerisindeler yani siz bu kişilerin gerekirse kapısında bekleyerek paralarınızı geri ala bilirsinz lütfen bu msj yayınlaya bildiginiz her yerde yayınlayın rica edyrm ltfennnn

 17. Reply
  Celali Mayıs 8, 2011 at 6:39 pm

  Arkadaslar…
  ben Kombassan magduruyum, yaklasik 7 bin adet hissem var… bunlari nasil nakite cevirebilirim ?

 18. Reply
  mustafa Haziran 20, 2011 at 5:11 pm

  slm,
  benim babam’da holding maduru. Yimpas, kamer, kalderada ve sözpa holdinglerinde hisseleri var. Bunlari geri alabilmek için ne yapmam gerek. Babamda zamaninda çevresi tarafindan bu tuzaga düstü, gerçekten çok üzücü olaylar yasanda. Allah kimseye böyle açi imtihan vermesin.

 19. Reply
  seher Haziran 25, 2011 at 1:06 am

  bizde kimpaş maduruyuz 150 gram altın verdim birde eşimden ayrıldım şimdi mağdur durumdayım hakkımı alabilirmiyim

 20. Reply
  cs67 Eylül 14, 2011 at 1:44 am

  slm, ben ve abim Alpek Holdinge verdik.2004 veya 2005 den beri cogu gibi Borc icinde yüzüyoruz.Acaba yapacak bir sey var mi.

 21. Reply
  madur Aralık 1, 2011 at 7:46 pm

  HERKEZ YAZMIS ISTE BEN ONLARA DIYORUM;KI HIRZIZLAR SIZE HIRZIZ KELIMESI BILE AZ ALLAH HEPINIZIN BELASINI VERSIN SEREFSIZLER

 22. Reply
  madur Aralık 1, 2011 at 7:56 pm

  AH UNUTTUM YAZMAYA KOMBASAN VE MOBEL YANI ESKI ADIYLA ENDUSTRI HIRSIZLAR EMIN OLUN O KELIME BILE SIZIN YANINIZDA TEMIZ MASUM CAMILERE GITTINIZ GELDINIZ ALLAH DIYENLERI KANDIRDINIZ SIZ EN IYISI OLDUGUNUZ ZANMAN CAMIYE DEYIL KILISEYE GIDIN NE DEDIGIMIDE ANLAMISSINIZDIR SEREFSIZLER

 23. Reply
  SEN BILIRSIN Aralık 1, 2011 at 7:57 pm

  AH UNUTTUM YAZMAYA KOMBASAN VE MOBEL YANI ESKI ADIYLA ENDUSTRI HIRSIZLAR EMIN OLUN O KELIME BILE SIZIN YANINIZDA TEMIZ MASUM CAMILERE GITTINIZ GELDINIZ ALLAH DIYENLERI KANDIRDINIZ SIZ EN IYISI OLDUGUNUZ ZANMAN CAMIYE DEYIL KILISEYE GIDIN NE DEDIGIMIDE ANLAMISSINIZDIR SEREFSIZLER

 24. Reply
  Naim Akkoyun Aralık 9, 2011 at 9:45 pm

  Paraniza sahip olsaydiniz sizde beni gibi kara kara düsünmezdin ben neyse üc dört kisi ekmek sahibi olsun diye yatirdim.Hani Hemserim bende kar payi aliyordum benim kisi neyse 300 Liraydi yani 10 bin Euro vardi Sen hemserim 300bin Euro yatirmisidin orda yanimda 140bin Euro kar aldin.
  Ne oldu Hemserim simdi adamlar Fabrikayi satsinda senin Parayimi versinler orda Millet ne yiyecek ???Orda Ekmek yiyenler ac mi kalacak Hemserim ? Ac kalsa Vicdanin Rahat edermi ??
  Vay Hemserim vay biraz da öteki tarafi düsün!
  Rahmetli Sakip Savanci öldügünde Vaziyet Namesinde su yaziyordu :”Bak ben bir Cift Corab bile götüremedim Elim acik gidiyorum” dedi.
  Allah Rahmet eylesin!Insanin oglunun Gözünü bir Avuc Toprak doyurur..
  Firsatcilara aldanipta Paralarida onlara kaptirmayin..
  Acik ve Net konusuyorum..

  Benden bukadar…

 25. Reply
  Erhan Nisan 7, 2012 at 4:08 pm

  Arkadaşlar Ağzı olan konuşuyor,konüssundo olayları saptırmasın………”Ortada Apaçık bir DİN sömürüsü ve Sahtekarlık olayı var.her türlü delillere dayanan belgeler,Avrupa mahgeme Karar larıvar.o zaman parası olmayanlar yatırım yapamadıkları için şimdi kendilerini akıllı sanıp ,dürüstlük yönünden bu insanlık ayıbı ve TÜRK kimliğini lekeleyen olaylar karşısında Madurlara desdek yerine dalga geçenler var,Bukadar zanan sebebsiz yere oyalamalar olsada TC.kurucusu M.K.Atatük ün doğru,dürüstlüğüne inandığımız gibi onun asıl adaletli,bütün baskılara boyun etmeyen Hakim lerimize de inancımız sonsuzdur,Allahın izniyle bu Türk lüğü aşşalıyan Hırsızlık, sahtekarlık olayı eninde sonunda çözülecek ve maduların bütün paraları geri ödenecektir,bu bütün siyasi partilerin EN büyük milli sorunudur, biz Büyük Türk milleti olarak sahtekar değil dürüst doğru bir millet olarak anılmak istiyoruz…………

 26. Reply
  Erhan Nisan 7, 2012 at 4:22 pm

  Bütün holdingler köşeye sıkıştılar artık ede bilecek yalan bahaneleri kalmadı,yalancının mumu yatsı ya kadar yanar derler,bu holdinglerin hiç biri iflas felan etmedi kesin belgeler var,çözüm yüce adalet düşüyor,saygılar

 27. Reply
  Erhan Nisan 11, 2012 at 6:43 am

  Hz.Muhammet Mustafa (s.a.v.)diyarki bir Müslüman bir müslümana zülm Edemez. Bakın herkesin bildiği 100 de100 sahtekarlık olayı olan DENİZ FENERİ Aklanma süresini yaşıyor,bu işi yürüten bütün savcılar görevlerinden alınıp yerlerine bu sahtekarlık olayını AK laya bilecek yeni savcılar görevlendirilmiştir,yakında hakimleride deviştirirler ve Deniz Feneri denize düşmüş olur,SÖNER. aynı bu utanç verici sistemle vurguncu Holdinglerede AYNI şeyi uygulayacaklardir,bu çağdişi uygulamayı Kınıyoruz, Buraksinlar dürüstlüğe,Türklüğe,Adaletine önem veren savcılarımız,Hakimlerimiz görevlerini yapsınlar,Ayipdir,günahtır,Allahdan korkun vazgeçin böyle basit uygulamalardan diyoruz,saygılar

 28. Reply
  Erhan Nisan 12, 2012 at 3:03 am

  Yeşil sermaye Holdingleri ve bunlari AK lama niyetinde olan bütün Yetkililer Sahtekarlık,dolandırıcılık,kul hakı yemek, yetim hakkı yemek ve bu yiyenlere destek verip korumak,Sorumluluk görevi yetkisi olupda bunları cezalandırma yerine tam tersi bu şerefsizleri bizim partiden deyip veya rüşvet karşılığı AK layanlar yetkililer insan olduklarını sanmasinlar bir üleş yiyen hayvan kadar deveri yoktur bu kişilerin Allah ve Dürüst insanlar karşısında, kendilerini sahtekarlık çerçevesi içine koymayanyanlar dürüstlerse aldıkları Anılteri ile kazanılan madur vatandşların paralarını vaat Ettikleri gibi geri versinler,Türk lüğe yakışır Adalet istiyor madur Vatandaşlarımız,görevini iyi Adaletli yapan savcı ve hakim lerimizi değiştirip Suçluyu AK lamak insanlık dışı adi bir davranişdir,Umarız Dürüst ve Adaletli sonuçlanır Holding davaları,saygılar.

 29. Reply
  kemal Haziran 15, 2012 at 2:54 pm

  Arkadaşlar, aşağıda, Şimdiye kadar hiç duymadığınız ;Holding mağdurları ile ilgili yeni bir gelişmeyi , farklı bir çözüm yolunu ,dikkatinize sunmak istiyorum.
  Şimdiye kadar hiç kimse, Holdinglerden, mahkeme kararına dayanarak Türkiyede icra yoluyla 1 Euro bile para tahsil edememiş. Yıllarca ,Holding mağdurlarını holdingzedeleri, başkaları da (“ size çözüm olacağız” diyenler )mağdur etmeye devam etmiş. Şimdiye kadar Holding mağdurları Holdingzedelere “Mahkemeleri kazandık paraları tahsil ettik emsal Yargıtay kararları “çıktı denildi. Eeee sonuç ne? Etrafınıza bir bakın: parasını alabilen var mı? kaç tanesini gördünüz. madem parasını mağdurlar aldı, siz bir tane bile mağdur gördünüzmü ki, mahkeme kararıyla parasını alabilen? Olsaydı, göremniz gerekmezmiydi. Bir çok mağdur tanıyorsunuz. Görüyorsunuz. Peki bu parası alınıveren mağdurlar nerde, ayda mı yaşıyorlar da göremiyoruz?“Size çözüm bulacağız diyenler” zengin olmuş ama sizin cebinizde hala para yok , üstelik de onlara para vermişsiniz!!! gerçek hukukçularla görüştüğümüzde, haberlerde emsal karar diye anlatılan kararların, aslında emsal olmadığını anlayabilirsiniz.
  Bir tahsilat firması, bu gerçekler üzerine, farklı bir çözüm yolu üretmiş:
  Holding Mağdurlarrı-holdingzedeler için yeni ve farklı bir çözüm yolu uygulanmaya başlamış 2012 yılında ve paralarını tahsil edebilme imkanı oluşmuş.
  Aşağıdaki web sitesinde bahsedilen “TAHSİLAT ŞİRKETİ”,( RU International İnkasso UG : http://www.int-inkasso.de)Holding mağdurlarından Holdingzedelerden , baştan ücret –masraf almıyormuş. Holding mağdurlarının/ Holdingzedelerin parasını tahsil ettiğinde, tahsil ettiği paranın içinden alacakmış ücretini. Tahsil edemezse, ücret ,masraf almıyacakmış. Davasını kaybedenler de oraya müracaat edebiliyormuş. Batak Holdinglerin –iflas etmiş Holdinglerin mağdurları da paralarını alabileceklermiş. Çünkü bu tahsilat firması, atırılan paraları devletten, “tazminat” olarak talep ediyormuş. Holding mağdurlarının/ Holdingzedelerin parasını devlet ödemezse, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesine gidilmesini hedef almış. Avrupa İnsan hakları mahkemesinin kararıyla devlet, Holding mağdurlarının/ Holdingzedelerin parasını ödemek zorunda kalacakmış.
  Tüm Holdinglerin tüm mağdurlarına holdingzedelere holding mağdurlarına Yimpaşzedelere Kombassan Holding Jetpa Holding Yimpaş Holding Endüstri Holding Sayha Holding Kamer Holding İttifak Holding Demirkaya Holding Aksaray Holding Apitaş Asri Emirdağ Hadeka İşlem Kaldera Holding katra Katılım Kübra Silm Noya Umpaş UTM Büyük Avrasya Anser Adya Holding mağdurlarına yeni bir çözüm yolu bulunmuş ve buralara paralarını yatıranlar devletten paralarını alabileceklermiş.
  Bu tahsilat Şirketi, Almanyadaki sigortalar tarafından da sigortalanmış.
  Tahsilat şirketinin web sayfası:
  http://www.int-inkasso.de

 30. Reply
  esat Ağustos 1, 2012 at 5:54 pm

  Ne zaman yimpas borsaya girecek,bir tarih verebilirmisiniz.?

 31. Reply
  ahmet Çelik Eylül 14, 2012 at 6:41 pm

  sayin holding ve banka zedeleri aynizamandadaavukat zedeleri olmayalim kardesim herkes birbirini kazikliyor firsattan istifade C . Allahin gazabina uyrasinlar Biraz önce bir avukatla konustum bir yerde yanlis yaptinki basina bugeldi diyor hepsi ayni kardesim birbirini isirmazlar allaha havele edin bunlar zaten belasini bulacaklar selamlarimla yazik ettiler bu enayi alamancilara kendilerince bu insanlarin hakki yenmez ne cilelerle biriktirdiler

 32. Reply
  sebahattin koçak Aralık 20, 2012 at 2:47 pm

  sayın başbakanım bilmem bu mail den haberiniz olurmu eğer olursa sizi çokiyi tanıyan seven bir kardeşiniz olarak bir şey rica ediyorum. Babamında bu şirketlerde 100 bin avroya yakın parası battı sizin gibi karakterli bir insanın dürüst olmayan bu insanlardan hesap sormanızı birkardeşiniz olarak bekliyoruz. bu zedelerin çoğu göçtü bu dünyadan hiç değilse kalanlara kardeşlik görevinizi yapınız saygılar sunuyorum.

 33. Reply
  sebahattin koçak Aralık 20, 2012 at 2:48 pm

  sayın başbakanım bilmem bu mail den haberiniz olurmu eğer olursa sizi çokiyi tanıyan seven bir kardeşiniz olarak bir şey rica ediyorum. Babamında bu şirketlerde 100 bin avroya yakın parası battı sizin gibi karakterli bir insanın dürüst olmayan bu insanlardan hesap sormanızı birkardeşiniz olarak bekliyoruz. bu zedelerin çoğu göçtü bu dünyadan hiç değilse kalanlara kardeşlik görevinizi yapınız saygılar sunuyorum.2

Bir yorum bırakın

Ziyaettin Tokyay