Tartismalardan Notlar

Über Alles ikinci dunya savasi
Yanlışlık var.
Ben doğrusunu söyleyeyim.
Bu adam dünyanın en büyük otoban ağını ülkesinde kuran liderdir.
Bu adam I.Dünya savaşında yenilen ülkesininin ordusunu tekrar toplayıp teçhiz ederek Fransa,Polonya,Norveç,Belçika ve Rusya’nın yarısını eline geçiren liderdir.
Tarihde ilk kez tanklarla yarma harekatını tasarlayıp şavaş metodunu cephe savaşlarından Tanklarla derin girme ve cebi arkadan dolayıp çuvalın ağzını sıkma gibi (tabi bu taktiği sadece asker olanlar anlayabilir)keşfeden liderdir.
Bu adam Avrupa’yı 6 milyon yahudiden temizleyen adamdır.
Bu adam geçilmez denilen Fransız Maginot hattını hiç umulmadık Arden ormanından geçerek Fransayı işgal eden adamdır.
I.Dünya savaşından sonra işsizlik ve ekonomik krizlerle bunalan Almanya için tekrar ümit olan adamdır.
Zamanının en gelişmiş silahlarını tasarlayan adamdır.Tıger,Ferdinand tankları,Panzerler gibi.6 milyon askerle Rusya’ya saldıran adamdır.
Atlantikde 1400 adet denizaltıyla İngilizler ve Amerikalılar için korkulu rüya haline gelen adamdır.Eğer radar keşfedilmemiş olsaydı Amerika ve Avrupa arasında denizyolları tamamen kesilmiş olacaktı.
İlk jet uçağını tasarlayan bir ülkenin lideridir.
Daha sayayımmı?
Yanlış tarafı tutuyorsunuz.Neden savaş galibi Amerika’nın tarafını tutuyorsunuzda yenilen Almanya’nın yanında değilsiniz anlamıyorum.Bugünde dünya yahudi belasıyla uğraşmıyormu.
“Yahudileri bugün yok edemezsek yarın bütün dünyayı ellerine geçirirler”Adolf Hitler-kavgam.
Neden Amerika’nın ve yahudi lobilerinin uydurduğu yalanlara inanıyorsunuz.Bir gün bütün Türkleri coşturacak ve dünyaya meydan okuyacak bir Türk liderin gelmesi dileğiyle

Ziyaettin Tokyay